čerpanie energie

11. června 2008 v 14:42 | http://www.zahady.mysteria.cz/news.php?id=1020 |  Meditácia
Postavíme se pohodlně, zavřeme oči a připažené ruce obrátíme dlaněmi proti zemi. Následující prosbu můžeme říkat mentálně nebo nahlas:

"Já, ........(křestní jméno), dcera pozemská, prosím pramatku Zemi, dovol mi napojit můj organizmus na tvoje žhavé srdce. Dovol mi čerpat zemskou energii, která bude procházet mým tělem a bude odvádět špatné negativní bloky energie do žhavého srdce Země.

Prosím, přetav tuto negativní energii na energii pozitivní a použij ji ke tvému ozdravení. Děkuji ti za pomoc."

A vcítíme se do našich dlaní a chodidel a můžeme pozorovat, jak k nám přitéká proud životadárné energie, tak potřebné pro správnou funkci našeho těla.

Je dobré, abychom dočerpali také energii vesmírnou následujícím způsobem. Zůstaneme stát a vzpažíme ruce s otevřenými dlaněmi, směřujícími dopředu (paže můžeme trochu rozpažit, aby postoj byl pohodlnější) a poprosíme:

"Prosím také Vesmír o povolení k čerpání energie vesmírné. Ať také tato energie proudí mým tělem, abych mohla z obou energií, zemské i vesmírné, vytvořit pevný energetický obal kolem mého těla. Děkuji za pomoc."

Je dobré, pokud dočerpávání obou energií provádíme stále na stejném místě, pak časem můžeme zjistit, že pokud na toto místo přijdeme (klidně to může být i v bytě), tak příliv energií se dostavuje sám bez požádání.

Téma: Meditace a relaxace
Vydáno: 28. 12. 2007
Přečetlo: 1006 čtenářů
Zdroj: http://marieblankytna.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juraj Juraj | E-mail | 7. září 2010 v 18:16 | Reagovat

naozaj to funguje ci je to len nejaky oblb? neberte to prosim osobne, neverim na taketo veci, hoci je to zaujimave; ako vsak mozete poziadat zem a vesmir aby vam darovali svoju energiu kedze oni nemaju volu ani mysel? nedava to ziaden zmysel, odpiste mi prosim, diki

2 kira-blackrain kira-blackrain | 19. září 2010 v 18:08 | Reagovat

ahoj :) ja som ten článok osobne nepísala máš tam autora tak na praktické otázky sa skús otočiť tam ... osobne na tieto veci verím ale nepraktikujem ich takže sa necítim byť kompetentná aby som ti odpovedala..skús si prečítať iné články na tému energia a podobne možno ti to pomôže...prajem veľa šťastia v hľadaní odpovedí, už to je fajn že máš otázky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama