Prebudenie svetelného tela

11. června 2008 v 14:41 | http://www.zahady.mysteria.cz/news.php?id=1123 |  Meditácia
Veškeré stvoření je živoucí matrix (základní hmota) světla a geometrie. My, jako lidské odrazy světla, se účastníme radikálního posunu v našich frekvencích a geometriích světla. Výsledný soubor genetických informací, v jeho vyšší oktávě vědomí, nazýváme Dimenzionální Posun.Jak se pohybujeme směrem k této nové dimenzionální realitě, naše lidské formy procházejí hlubokou transformací. Naše buněčná, DNA základní hmota se posouvá, aby se zharmonizovala s vyšší harmonií a frekvencemi světla a lásky. Skrz tento nový multidimenzionální lidský genetický soubor přenášíme Posun dalším a samotné Zemi. Náš nový soubor genetických informací, označovaný jako Světelné Tělo, je duchovní biochemie s rozšířenou genetickou a DNA strukturou. Je holograficky přilehlé k našim existujícím tělům, ale má vysoké frekvence světla a lásky, které byly latentní po tisíciletí. Toto krystalové či křemičité tělo světla a lásky je náš prostředek k vzestupu, který nás přenese do vyššího dimenzionálního systému energie Nové Země. Světelné Tělo, které je také nazýváno Merkaba, je skvělé mřížkové dílo světla a posvátné geometrie, které elektromagneticky spojuje naše lidské a multidimenzionální já s nekonečným Univerzem a kosmickým hologramem Lásky.Zatímco je světelné tělo neustále aktivováno, naše buněčná struktura a celá fyziologie prochází přeměnou, buněčný metabolismus je zrychlen a latentní DNA kódování se rozzáří. Shazováním tělesné hustoty zakoušíme transformační symptomy, tělesné změny, uvolnění starých emocionálních a mentálních struktur a hlavní energetické posuny. Vzpomeneme si, že jsme děti světla, pro které je hlavním smyslem milovat. Z praktického hlediska používáme tyto rozšířené energie k tvoření vědomi si neomezeného potenciálu. Probuzení Světelného Těla zvyšuje inspiraci, vidění a intuici k podpoře našeho největšího potenciálu. Například, jestliže si spisovatel, hudebník, umělec, učitel či v jakékoliv kreativní oblasti, můžeš shledat, že vyjadřuješ oktávy krásy a rezonance na úplně nové úrovni. Jestliže pracuješ v obchodní oblasti, můžeš objevit dynamickou vzájemnost ve své práci. Jestliže si léčitel, můžeš rozvinout vyšší vnímání a větší schopnosti transformovat druhé. Nehledě na to, jakou práci děláš, tvé Světelné Tělo a zářící energetické pole se stává prostředkem vlivu a transformace.
Většina z nás dělá velké skoky při probouzení Světelného Těla. Je to také, částečně, díky kosmických vlivům a vlnám světla, které přicházejí na zem v této době. Úmysl a volba jsou nejsilnější dostupné nástroje k našemu probouzení. Vložením úmyslu a vědomého soustředění se na vytváření Světelného Těla, zrychluje náš posun k vyššímu vědomí. Tím, že si vybereš se vědomě spojit v rezonující frekvencí s ostatními světelnými bytostmi a tím, že žiješ životní styl vysokých vibrací, značně, podporuješ tento proces proměny.
My jsme ti, na které jsme čekali. Nyní nastal čas k probuzení tvého Světelného Těla. Přidej se k nám na Krystalické Mřížce! Síla našeho společného pole je jedinečným prostředkem k pomoci této magické přeměně lidského Bytí a dimensionálního vzestupu. Jak početně rosteme, naše láska a světelné pole se zvětšuje mnohanásobně. Přidej se k nám k tomuto nádherném podpůrném systému, abys nám milostivě pomohl s přeměnou do Světelné Těla a paradigmatu Nové Země.
Překladatelka: Markétka ( Markéta Jiříková ) a zdroj: www.hadisila.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama